یکتاکارت چیست ؟

یکتــاکارت در واقـع خــدمتی جدید از گــروه بازرگــانی یکتاکالاست کـه توســط آن شما می توانید با خرید از یک سری برندهای خاص در حیطه فروش مجموعه، بدون واسطه و به قیمت کارخانه محصول را خریداری نمایید. این کارت بعد از اولین خرید شما در صورت تمایلتان، طی یک هفته برایتان صادر خواهد شد.

آیا با این کارت از فروشگاه های دیگر می توانم خرید کنم ؟

این کارت فقط برای استفاده ازمجموعه فروشگاه های گروه بازرگانی یکتاکالا می باشد و کلیه فروشگاه هایی که زیر مجموعه آن هست را شامل می شود.

چرا باید یکتاکارت داشته باشم ؟

امتیاز یکتاکارت این است که افراد با توجه به میزان خریدشان به مجموعه امتیازاتشان اضافه خواهد شد و هر میزان خرید معادل بن هدیه می باشد که دارای ارزش ریالی بوده که بدون قرعه کشی قابل دریافت است .

با یکتاکارت شخصی من چه کسانی می توانند خرید کنند؟

هر فـردی با یکتـاکارت شما می توانـد خریــد نمــوده و میــزان خریــد او بر امتیازات شما اضافه شود

بن تخفیف چطور محاسبه می شود ؟

امتیازات در یک سـال محاسبـه شده و افـراد می توانند با خرید بالاتر سهم بیشتری از لحاظ مالی را دریافت نمایند مثلا اگر فردی 5 میلیون خرید کرده بن او ارزش 100/000 تومان را دارد ، اگر یک میلیون دیگر خرید کند مجموع بن های او به 180/000 تومان میرسد

چطور از میزان بن های خود در سال اطلاع کسب کنم ؟

با عضویت در کانال تلگرام و ارسال پیام تلگرامی به شماره 09118390284 می توانید از جمع بن های خود اطلاع کسب کنید.

یکتاکارت تا چه زمانی اعتبار دارد ؟

این کارت تا پایان سال 99 دارای اعتبار بوده اما جدول بن های تخفیف با توجه به هر سال متفاوت خواهد بود لازم به ذکر است که جدول صفحه قبل برای سال 96 می باشد.

چطور بن های خود را دریافت کنم ؟

با درخواست شما مبنی بر دریافت بن های تخفیف و ارسال شماره حساب تا 24 ساعت ارزش ریالی بن به حساب شما واریز خواهد شد و میزان خریدتان تا آن تاریخ صفر خواهد گشت .

خرید با یکتاکارت شامل چه محصولاتی می شود ؟

خرید شامل مجموعه محصولات (گاز-فر-هود-سینک-شیرآلات-روشویی کابینتی-آینه باکس-توالت فرنگی-پولیکا-پلیمر-پنج لایه-پلی اتیلن) از برند های زیر میشود که در آینده برندهای بیشتری را شامل خواهد شد.

 

بالا